Ми дбаємо про надійність наших виробів, тому використовуємо виключно якісні та перевірені матеріали при їх виробництві. Для вашої впевненості в якості продукту надаємо рік гарантії на всі товари придбані в нашому інтернет-магазині після 1 червня 2020 року.

З 1 червня 2020 року при оформленні замовлення через наш сайт ви отримуєте сумку на пояс, рюкзак, іншу нашу продукцію з гарантійним талоном. У випадку виявлення в ході експлуатації дефектів, ви зможете отримати безкоштовний ремонт або в разі неможливості проведення ремонту, заміна на такий самий або аналогічний виріб. Деталі гарантійного обслуговування ви знайдете в талоні.

Якщо ви придбали наші сумки раніше зазначеної дати, або не через наш сайт, не засмучуйтесь. Ми дбаємо про вас, і якщо у вас сталась якась халепа з нашою продукцією, ми завжди готові її відремонтувати. Ослаб бігунок на блискавці чи собака з’їла шматок паска, ми спробуємо врятувати вашу сумочку.

Щоб здійснити ремонт вам потрібно відправити на нашу пошту наступну інформацію.

 

    • фото сумки з різних ракурсів (не менше 2)
    • фото ушкодження з максимально можливою деталізацією
    • бажано вказати коли та де ви придбали товар
    • опис проблеми (чим детальніше ви опишете в чому суть проблеми, тим чіткіше ми зможемо зрозуміти чи підлягає ремонту виріб)

 

Після розгляду вашої заявки ми зв’яжемось з вами та повідомимо які можливі варіанти. Якщо ремонт можливий, ви надсилаєте нам сумку на відділення Нової Пошти (пересилку оплачуєте ви), або можете завезти сумку в майстерню (м. Київ вул. Набережно Лугова 8).

Чи буде ремонт платним, або безкоштовним залежить від ушкодження. Зазвичай, заміна бігунка, ремонт паска або заміна пластикової фурнітури здійснюється безкоштовно. Якщо у вас буде бажання подякувати, благодійний внесок на притулок для тварин буде ідеальним варіантом.
У випадках сильних ушкоджень ми порахуємо скільки може коштувати ремонт або запропонуємо вам знижку на аналогічний товар.

Звертаємо вашу увагу на те, що вироби з пошкодженням тканини (протирання, порізи, хімічні ушкодження, механічні ушкодження) ремонту, або заміні не підлягають.

Ми створюємо свою продукцію так, щоб вона радувала вас та вірно служила довгий час. Відповідальне виробництво, це пошив речей які не опиняться на смітнику через 1-2 роки. Планета у нас одна, давайте будемо свідомими. Старі речі краще відремонтувати, ніж купувати нові (дивна позиція як для виробника).

Всім добра.