Щоб оплатити нашу продукцію яка вам сподобалась ви можете скористатись наступними варіантами оплати.

Якщо ви обрали переказ на розрахунковий рахунок, ми надсилаємо вам реквізити для оплати продукції. Ви можете здійснити таку оплату у відділенні банку або в інтернет банкінгу вашого банку обравши розділ “оплата за реквізитами” або “оплата по Україні”.

При оформлені доставки кур’єрською службою ви можете обрати оплату накладеним платежем. При виборі такого варіанту розрахунку враховуйте, що комісія за здійсненні такої операції не входить до вартість і обчислюється згідно тарифів перевізника.

Також ви можете оплатити ваше замовлення здійснивши прямий банківський переказ.

Для нас важливо щоб ви отримали ваше замовлення максимально швидко та в найбільш зручний для вас спосіб. Ви можете обрати один з стандартних варіантів доставки товарів. Якщо наведені варіанти для вас не зручні, напишіть нам і ми знайдемо рішення.

Отримати своє замовлення ви можете при особистій зустрічі в Києві.

Після оформлення замовлення  ми зв’яжемось з вами та узгодимо час та дату коли ви зможете забрати товар.

Доставка службою Нова пошта  здійснюється згідно з тарифами перевізника.

Якщо сума вашої покупки перевищує 900 грн. ми відправимо вам ваше замовлення на вказане відділення або поштомат за власний рахунок.

Якщо вам терміново потрібно отримати сумку і вона є в наявності, ми можемо здіснити відправку кур’єрською службою ipost . Оплата здійснюється згідно тарифів курєрської служби.

Якщо сума замовлення перевищує 1500 грн. ми здійснимо доставку за власний рахунок.

Альтернатива кур’єрській службі, відправка замовлення з водієм таксі Uklon. Ми викликаємо машину і відправляємо на вказану вами адресу (тільки Київ). Ви оплачуєте доставку згідно з тарифом служби

Якщо ви зробили покупку на суму понад 1500 грн. доставка буде здійснена за наш рахунок.